Podvelka, Ožbalt (Vurmat), 2 sobno stanovanje, prodamo

129.900,00 €

2.175,88 €/m²

Pregled - Podvelka, Ožbalt (Vurmat), 2 sobno stanovanje, prodamo

Leto gradnje

1960

Velikost

59,70 m²

Tip

Stanovanje, 2-sobno

Opis nepremičnine

PRODAMO: 2,5-sobno stanovanje – Podvelka (Vurmat)

Na mirni in prijetni lokaciji v Podvelki (del Vurmat) je naprodaj funkcionalno 2-sobno stanovanje (trenutno preurejeno v 2,5-sobno).

Stanovanje je bilo skozi leta skrbno in postopoma obnovljeno, zato je v zelo dobrem stanju ter pripravljeno na takojšnjo uporabo, brez večjih vlaganj.

Prenove in izboljšave:

  • 2015: nova električna inštalacija, estrih, parket, dvojna izolacija stropa
  • 2021: nova fasada, vhodna vrata, vsa okna (dvoslojna), električne rolete, komarniki, pralni in sušilni stroj
  • 2025: notranja oprema po meri (mizar), novi radiatorji, sodobni kuhinjski aparati
  • 2026: pomivalni stroj, 80 L bojler

Stanovanje se prodaja skoraj v celoti opremljeno , vključno s kakovostno kuhinjo po meri.

Klju č ne prednosti:
- redno vzdrževano in urejeno
- večina opreme vključena v ceno
- mirna lokacija z veliko zasebnosti in možnost vrta

Nepremičnina je odlična izbira tako za lastno bivanje kot tudi kot investicija za oddajanje .

Za več informacij ali dogovor za ogled nas kontaktirajte!

Za več informacij pokličite na 041/420-093 ali mi pišite na mojca@galea.si.

Mojca Žižek Mesarec – specialistka za rešitve in vaša zanesljiva partnerica skozi svet nepremičnin že od leta 2007!

Ljubiteljica čokolade in nasmejanih ljudi.

Podrobnosti

Cena

129.900,00 €

Velikost

59,70 m²

Tip nepremičnine

Stanovanje, 2-sobno

Leto izgradnje

1960

Nadstropje

3.

Lokacija

Regija

Koroška