545.000,00 €

1.090,00 €/m²

Pregled - zemljišče, zazidljivo

Velikost

500,00 m²

Tip

Zemljišče, Stavbno

Opis nepremičnine

To gradbeno zemljisce velikosti 500 m2 se nahaja v Medulinu, njegovem najatraktivnejsem delu, kjer se nahajajo najlepse in najbolj atraktivne vile.

Lastnik ima ze pridobljeno gradbeno dovoljenje za gradnjo treh stanovanjskih enot in sicer klet, pritlicje + 2 etazi. S parcele je pogled na morje. Zemljisce je od prvih plaz oddaljeno 200 m.

Vsako stanovanje po projektu zavzema eno nadstropje in obsega dve spalnici, vsaka s svojo kopalnico, veliko in svetlo dnevno sobo in kuhinjo, teraso, WC.

Na vrtu je zagotovljeno parkirisce za sest vozil.

Vsa infrastruktura je pripeljana do zemljisca. Izvedeni so bili izkopi in izravnava terena.

Oddaljenost od glavne obale je nekaj minut voznje z avtomobilom.

Za vec informacij smo vam na voljo.

Podrobnosti

Cena

545.000,00 €

Velikost

500,00 m²